TKC Logo Tuna Karate Cup - anordnas av Eskilstuna Karateklubb WIKF Logo

Senaste Nytt


Det finns inga nyheter än!


Huvudsponsor

EKA Knivar

Lägga till eget konto

Nytt konto|Logga in

Skapa ett nytt konto för att kunna registera tävlande

Obs! Titta först i listan längst ner så att ni inte redan har ett konto, innan du skapar ett nytt!
Tävlande är redan kopplade till dessa konton, vilket gör det lättare för dig att anmäla!
Kontakta oss ifall ni inte längre har tillgång till mejladressen i listan.
Fyll i formuläret och klicka på knappen "Nytt konto". Obs! Alla fält är obligatoriska att fylla i!

Klubbens namn
Kontaktperson
E-post
Telefon
Användarnamn
Lösenord
Lösenord (bekräfta)

Registrerade konton

Detta är konton som redan finns registrerade.

Klubbnamn Kontaktnamn E-post
Arboga Karate Klubb Lars stling lasse66@telia.com
Botkyrka Shukokai Karate Micke Lundstrm shukokai@telia.com
Bromma Karate Klubb Harald Janke brommakarate@comhem.se
Budokwai Stockholm Maria Lindberg marialindberg616@hotmail.com
Djursholms Karateklubb Kalate Akolor kalate@bahnhof.se
Eskilstuna Karateklubb adm tunacup@karateklubben.com
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna Johan Lundqvist sanseru36@hotmail.com
Gojukai Seinan KK Conny Helgesson Ferm seinankk@hotmail.com
Gojukai Stockholm Peter Svensson Peter.Swedishnsson@rf.se
Huddinge Shitoryu KK Anders Olsson anders.olsson21@bredband.net
Hsselby Karate Dojo Peter Sahlberg Peter.Sahlberg@inoue.se
Inyon KK Bo Frejdh bo.frejdh@gmail.com
Kampsportklubben Mifune Tommy Horvath tommy.horvath@hermods.se
Karate Dojo Katrineholm Jackie Vu jackie.vu@ericsson.com
Karlskoga Karate Klubb Tom Fager tom.fager@telia.com
Karlstad Karate Frening Roger ELiasson kansli@karlstad-karate.nu
Karlstad Karate Frening Roger Eliasson Roger@solstadens.se
Kils Karatefrening Marcus Edgren marcus.edgren@telia.com
Kodokai Karateklubb Kourosh Asgar-Amiri Kourosh.asgari-amiri@ericsson.com
Kungsngens Kampsport Hkan Larsson hakan.larsson@solnapressgjuteri.se
Liding Karate Dojo Fredrik Ek fredrik@roble.se
Malave Do Hkan Mandorff tavling@malavedo.se
Mifune Budo & Kampsports klubb Kenth Haag kenth.h@live.se
Minakami Karate Dojo Per-Ola Olsson peo.olsson@inoue.se
Motala Sportkarate Sacha Petrovic-Dyner sachas@hotmail.com
Mrsta Wado Ryu KK Marcos Checa karate@marstawado.com
Norrkpings Shitoryu Roger Berglund regorberg@hotmail.com
norrtlje karate sllskap ulf klar uffe@nks.nu
Nykpings Yui Shin Kai Karate Jessica Lilja patrik.lilja@oxhamn.se
Oyama Karate Kai Toni Pasanen toni.pasanen@bredband.net
Salem Shukokai Karate Micke Lundstrm micke@shukokai.se
Sanshin Karateklubb Ken Bokelius ken@sanshinkarate.se
Shokaido Karate Kenth Haag Shokaido@hotmail.com
Shotokan KK Helsingborg Jonas Lundgren jonas.lundgren@cdc.se
Solna Shotokan KK Vojo Kraljevic vojokralj@hotmail.com
Sonkei JarosAw jaroslaw.wawer@gmail.com
Sffle Karateklubb Jrgen Johansson joergen.johansson@ccivalve.se
Sffle Karateklubb Daniel Asks info@safflekarateklubb.se
Sderhamns Nahate Dojo Benny baggsundet@hotmail.se
Tibble Karateklubb Micke berg tibblekk@gmail.com
Toradokan Karate Liding Emerson Araya toradokanlidingo@gmail.com
Tullinge Wadoryu Karate Joel Hultgren joel.hultgren@wadoryukaratedo.se
Vallentuna Wadoryu Karate Ali Ghobadi alig73@hotmail.com
Vallentuna Wadoryu Karate IF Johan Ossa johan.ossa@wadoryukarate.se
Vsters Karatecenter Jens Deltr delter68@hotmail.com
Vsters Karateklubb Hkan Edvinhielm vwr.edvinhielm@gmail.com
Vsters Shitoryu Karateklubb Tomas Siggelin tomas.siggelin@ventyx.abb.com
vsters wado-kai karate klubb Garip Jensen garip.jensen@bredband.net
Wakajishi Jan Lindqvist yorokobi.wadoryu@gmail.com
Wakajishi karateklubb Therese Adler therese.adler@yahoo.se
wexi karate kai Tomas Karlsson 047029403@tele2.se
Yorokobi Wadoryu Lelle Lindstrm Info@stockholmsbyggarna.se
Yui Shin Kan Karate Dojo Patrik Brinning ykd@yuishinkai.se
kersberga Karate Klubb Tommy Andersson anderssontommy6@gmail.com
kersberga samuraj karate klubb Petra Andersson varzakakos@live.se
v2.10.2 - ©2014 Eskilstuna Karateklubb