Left Logo Middle Logo Right Logo

Senaste Nytt


Det finns inga nyheter än!


Huvudsponsorer

EKA Knivar

Sparbanksstiftelsen Rekarne

Dental Estetik

Klara Fastigheter

Lägga till eget konto

Nytt konto|Logga in

Skapa ett nytt konto för att kunna registera tävlande

Obs! Titta först i listan längst ner så att ni inte redan har ett konto, innan du skapar ett nytt!
Tävlande är redan kopplade till dessa konton, vilket gör det lättare för dig att anmäla!
Kontakta oss ifall ni inte längre har tillgång till mejladressen i listan.
Fyll i formuläret och klicka på knappen "Nytt konto". Obs! Alla fält är obligatoriska att fylla i!

Klubbens namn
Kontaktperson
E-post
Telefon
Användarnamn
Lösenord
Lösenord (bekräfta)
Skriv in samma tecken som i bilden!
På https://tunacup.karateklubben.com/ använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att använda siten samtycker du till vårt användande av cookies och vår behandling av personuppgifter. Läs mer om hur vi arbetar med dataintegritet.

Registrerade konton

Detta är konton som redan finns registrerade.

Klubbnamn Kontaktnamn E-post
Admin Johanna Alskog johanna.alskog@gmail.com
Arboga Karate Klubb Lars Östling lasse66@telia.com
Avesta Shotokan Karateklubb Mikael Löveskog leafwood@telia.com
Black Beltcenter Huddinge Bahrija Preljevic centerblackbelt@yahoo.com
Botkyrka Shukokai Karate Micke Lundström shukokai@telia.com
Bromma Karate Klubb Harald Janke brommakarate@comhem.se
Budokwai Stockholm Maria Lindberg marialindberg616@hotmail.com
Djursholms Karateklubb Kalate Akolor kalate@bahnhof.se
Eskilstuna Karateklubb Micke mickelindgren76@hotmail.com
Eskilstuna Karateklubb adm tunacup@karateklubben.com
Eskilstuna Shotokan Karate Do Hassan Abed hassan.ali80@yahoo.com
Fagersta Karateklubb Shiro Biranvand tkmkliniken@gmail.com
Falu Shotokan Karateklubb Jozef Berglez berglez.jozef@gmail.com
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna Johan Lundqvist sanseru36@hotmail.com
Gojukai Eskilstuna Reima Hänninen reima.hanninen@telia.com
Gojukai Stockholm Peter Svensson Peter.Swedishnsson@rf.se
Huddinge Shito-Ryu Karateklubb Patrik W Eklund patrikweklund@gmail.com
Huddinge Shitoryu KK Anders Olsson anders.olsson21@bredband.net
Huddinge Shotokan Karateklubb Annette Eustachio Huddingeshotokan@yahoo.se
Hässelby Karate Dojo Peter Sahlberg Peter.Sahlberg@inoue.se
Inyon KK Bo Frejdh bo.frejdh@gmail.com
Karate Dojo Katrineholm Jackie Vu jackie.vu@outlook.com
Karlskoga Karate Klubb Tom Fager te.fager@telia.com
Karlstad Karate Förening Roger Eliasson kansli@karlstad-karate.nu
Karlstad Shotokan Karate Dag Syversen dag.syversen@telia.com
Kils Karateförening Marcus Edgren marcus.edgren@telia.com
Kodokai Karateklubb Kourosh Asgar-Amiri Kourosh.asgari-amiri@ericsson.com
Kungsängens Kampsport Håkan Larsson hakan.larsson@solnapressgjuteri.se
Kungsängens Kampsport Peter Ljungqvist peter@kksf.se
Lidingö Karate Dojo Fredrik Ek fredrik@roble.se
Linköping Sportkarate Mikael Asklöf m465459@gmail.com
Linköpings Shotokan Kk Mattias Lindström lindstrom.co.za@hotmail.com
Malave Do Mats Tegebäck mats_tegeback@hotmail.com
Mifune Kk Erik erikpettersson1972@hotmail.com
Minakami Karate Dojo Per-Ola Olsson peo.olsson@inoue.se
Motala Sportkarate Sacha Petrovic-Dyner sachas@hotmail.com
Motala Sportkarate Peter Nilsson gronvit1897@gmail.com
Märsta Wado Ryu KK Marcos Checa karate@marstawado.com
Nacka Karate Linus Lalinder linus@lalinder.com
Norrköpings Shitoryu Roger Berglund regorberg@hotmail.com
Norrköpings Sportkarate Micha Milovanovic hemma_20@hotmail.com
Nyköpings Yui Shin Kai Karate Jessica Lilja patrik.lilja@oxhamn.se
Oyama Karate Kai Toni Pasanen toni.pasanen@bredband.net
Salem Shukokai Karate Micke Lundström micke@shukokai.se
Sanshin Karateklubb Ken Bokelius ken@sanshinkarate.se
Shokaido Sportkarate Kenth Haag shokaido@hotmail.com
Shotokan KK Helsingborg Jonas Lundgren jonas.lundgren@cdc.se
Solna Fudokan Vojo Kraljevic solnafudokan@gmail.com
Solstadens Karateklubb Jeff Tran jeff.tran@telia.com
Sonkei Jaroslaw jaroslaw.wawer@gmail.com
Säffle Karateklubb Jörgen Johansson joergen.johansson@ccivalve.se
Söderhamns Karate Dojo Benny baggsundet@hotmail.se
Tibble Karateklubb Micke Öberg tibblekk@gmail.com
Toradokan Karate Lidingö Emerson Araya toradokanlidingo@gmail.com
Tullinge Wadoryu Karate Joel Hultgren joel.hultgren@wadoryukaratedo.se
Vallentuna Wadoryu Karate Ali Ghobadi alig73@hotmail.com
Vallentuna Wadoryu Karate IF Johan Ossa johan.ossa@wadoryukarate.se
Västerås Karate Center Sara Raftsjö sympatiskasara@hotmail.com
Västerås Karateklubb Håkan Edvinhielm vwr.edvinhielm@gmail.com
Västerås Shitoryu Karateklubb Tomas Siggelin tomas.siggelin@ventyx.abb.com
Västerås Shukokai Karateklubb Jerry Hedebratt info@vasterasshukokai.se
Västerås Wado-Kai Karate Klubb Garip Jensen garip.jensen@bredband.net
Västeråskarateklubb Omar Kanbour omar.kanbour@outlook.com
Wado Karate Katrinehol Thomas Bjerke thomas.bjerke@katrineholmsbudocenter.se
Wakajishi karateklubb Therese Adler therese.adler@yahoo.se
Yorokobi Wadoryu Lelle Lindström Info@stockholmsbyggarna.se
Yui Shin Kan Karate Dojo Patrik Brinning ykd@yuishinkai.se
norrtälje karate sällskap ulf klar uffe@nks.nu
wexiö karate kai Tomas Karlsson 047029403@tele2.se
Åkersberga Karate Klubb Tommy Andersson anderssontommy6@gmail.com
Åkersberga Samurai Ray Young karatedax2@icloud.com
Åkersberga Samurai Karate Club Björn Marksell bjorn.marksell@telia.com
Åkersberga samuraj karate klubb Petra Andersson varzakakos@live.se
v3.3.0 - ©2014 zongordon