Left Logo Middle Logo Right Logo

Senaste Nytt


Det finns inga nyheter än!


Huvudsponsorer

EKA Knivar

Lazy Posters

Dental Estetik

Lägga till eget konto

Nytt konto|Logga in

Skapa ett nytt konto för att kunna registera tävlande

Obs! Titta först i listan längst ner så att ni inte redan har ett konto, innan du skapar ett nytt!
Tävlande är redan kopplade till dessa konton, vilket gör det lättare för dig att anmäla!
Kontakta oss ifall ni inte längre har tillgång till mejladressen i listan.
Fyll i formuläret och klicka på knappen "Nytt konto". Obs! Alla fält är obligatoriska att fylla i!

Klubbens namn
Kontaktperson
E-post
Telefon
Användarnamn
Lösenord
Lösenord (bekräfta)
Skriv in samma tecken som i bilden!
På http://tunacup.karateklubben.com använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att använda siten samtycker du till vårt användande av cookies och vår behandling av personuppgifter. Läs mer om hur vi arbetar med dataintegritet.

Registrerade konton

Detta är konton som redan finns registrerade.

Klubbnamn Kontaktnamn E-post
Admin Johanna Alskog johanna.alskog@gmail.com
Arboga Karate Klubb Lars Östling lasse66@telia.com
Avesta Shotokan Karateklubb Mikael Löveskog leafwood@telia.com
Botkyrka Shukokai Karate Micke Lundström shukokai@telia.com
Bromma Karate Klubb Harald Janke brommakarate@comhem.se
Budokwai Stockholm Maria Lindberg marialindberg616@hotmail.com
Djursholms Karateklubb Kalate Akolor kalate@bahnhof.se
Eskilstuna Karateklubb adm tunacup@karateklubben.com
Fagersta Karateklubb Shiro Biranvand tkmkliniken@gmail.com
Falu Shotokan Karateklubb Jozef Berglez berglez.jozef@gmail.com
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna Johan Lundqvist sanseru36@hotmail.com
Gojukai Seinan KK Conny Helgesson Ferm seinankk@hotmail.com
Gojukai Stockholm Peter Svensson Peter.Swedishnsson@rf.se
Huddinge Shitoryu KK Anders Olsson anders.olsson21@bredband.net
Hässelby Karate Dojo Peter Sahlberg Peter.Sahlberg@inoue.se
Inyon KK Bo Frejdh bo.frejdh@gmail.com
Kampsportklubb Mifune Tommy Horvath tommy.horvath@bigpeak.se
Karate Dojo Katrineholm Jackie Vu jackie.vu@outlook.com
Karlskoga Karate Klubb Tom Fager tom.fager@karlskogakarate.se
Karlstad Karate Förening Roger Eliasson kansli@karlstad-karate.nu
Karlstad Shotokan Karate Dag Syversen dag.syversen@telia.com
Kils Karateförening Marcus Edgren marcus.edgren@telia.com
Kodokai Karateklubb Kourosh Asgar-Amiri Kourosh.asgari-amiri@ericsson.com
Kungsängens Kampsport Håkan Larsson hakan.larsson@solnapressgjuteri.se
Lidingö Karate Dojo Fredrik Ek fredrik@roble.se
Malave Do Håkan Mandorff tavling@malavedo.se
Mifune Budo & Kampsports klubb Kenth Haag kenth.h@live.se
Minakami Karate Dojo Per-Ola Olsson peo.olsson@inoue.se
Motala Sportkarate Sacha Petrovic-Dyner sachas@hotmail.com
Märsta Wado Ryu KK Marcos Checa karate@marstawado.com
Norrköpings Shitoryu Roger Berglund regorberg@hotmail.com
Nyköpings Yui Shin Kai Karate Jessica Lilja patrik.lilja@oxhamn.se
Oyama Karate Kai Toni Pasanen toni.pasanen@bredband.net
Salem Shukokai Karate Micke Lundström micke@shukokai.se
Sanshin Karateklubb Ken Bokelius ken@sanshinkarate.se
Shokaido Sportkarate Kenth Haag shokaido@hotmail.com
Shotokan KK Helsingborg Jonas Lundgren jonas.lundgren@cdc.se
Solna Shotokan KK Vojo Kraljevic vojokralj@hotmail.com
Solstadens Karateklubb Jeff Tran jeff.tran@telia.com
Sonkei Jaroslaw jaroslaw.wawer@gmail.com
Säffle Karateklubb Jörgen Johansson joergen.johansson@ccivalve.se
Söderhamns Karate Dojo Benny baggsundet@hotmail.se
Tibble Karateklubb Micke Öberg tibblekk@gmail.com
Toradokan Karate Lidingö Emerson Araya toradokanlidingo@gmail.com
Tullinge Wadoryu Karate Joel Hultgren joel.hultgren@wadoryukaratedo.se
Vallentuna Wadoryu Karate Ali Ghobadi alig73@hotmail.com
Vallentuna Wadoryu Karate IF Johan Ossa johan.ossa@wadoryukarate.se
Västerås Karate Center Sara Raftsjö sympatiskasara@hotmail.com
Västerås Karateklubb Håkan Edvinhielm vwr.edvinhielm@gmail.com
Västerås Shitoryu Karateklubb Tomas Siggelin tomas.siggelin@ventyx.abb.com
Västerås Shukokai Karateklubb Jerry Hedebratt info@vasterasshukokai.se
Västerås Wado-Kai Karate Klubb Garip Jensen garip.jensen@bredband.net
Wado Karate Katrinehol Thomas Bjerke thomas.bjerke@katrineholmsbudocenter.se
Wakajishi karateklubb Therese Adler therese.adler@yahoo.se
Yorokobi Wadoryu Lelle Lindström Info@stockholmsbyggarna.se
Yui Shin Kan Karate Dojo Patrik Brinning ykd@yuishinkai.se
norrtälje karate sällskap ulf klar uffe@nks.nu
wexiö karate kai Tomas Karlsson 047029403@tele2.se
Åkersberga Karate Klubb Tommy Andersson anderssontommy6@gmail.com
Åkersberga samuraj karate klubb Petra Andersson varzakakos@live.se
v3.2.6 - ©2014 zongordon