Left Logo Middle Logo Right Logo

Senaste Nytt


Tuna Karate Cup 2020 inställd

Tävlingsklasser upplagda


Huvudsponsorer

EKA Knivar

Sparbanksstiftelsen Rekarne

Dental Estetik

Room4Life

Eskilstuna Energi & miljö

Eskilstuna Logistik

Kommunfastighet Eskilstuna

Tävlingsklasser

Nytt konto|Logga in

Befintliga tävlingsklasser

Se startlistan över tävlande genom att klicka på länken.
Obs! Tävlingsstegarna visas på separat sida efter sista anmälningsdagen och då lottningen är gjord!

Sortering
Typ av klass Disciplin Kata-system Köns-kategori Kategori Ålder Vikt- eller längdkategori Startlista
Individuell Kata Flaggor Flickor Barn 07 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Flickor Barn 08 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Flickor Barn 09 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Flickor Barn 10 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Flickor Barn 11 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Flickor Barn 12 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Flickor Barn 13 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Damer Kadett 14-15 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Damer Junior 16-17 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Pojkar Barn 07 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Pojkar Barn 08 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Pojkar Barn 09 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Pojkar Barn 10 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Pojkar Barn 11 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Pojkar Barn 12 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Pojkar Barn 13 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Herrar Kadett 14-15 - Startlista
Individuell Kata Flaggor Herrar Junior 16-17 - Startlista
Individuell Kumite Flickor Barn 07 - Startlista
Individuell Kumite Flickor Barn 08 - Startlista
Individuell Kumite Flickor Barn 09 - Startlista
Individuell Kumite Flickor Barn 10 - Startlista
Individuell Kumite Flickor Barn 11 - Startlista
Individuell Kumite Flickor Barn 12 - Startlista
Individuell Kumite Flickor Barn 13 - Startlista
Individuell Kumite Damer Kadett 14-15 +54 kg Startlista
Individuell Kumite Damer Kadett 14-15 -47 kg Startlista
Individuell Kumite Damer Kadett 14-15 -54 kg Startlista
Individuell Kumite Damer Junior 16-17 +59 kg Startlista
Individuell Kumite Damer Junior 16-17 -48 kg Startlista
Individuell Kumite Damer Junior 16-17 -53 kg Startlista
Individuell Kumite Damer Junior 16-17 -59 kg Startlista
Individuell Kumite Pojkar Barn 07 - Startlista
Individuell Kumite Pojkar Barn 08 - Startlista
Individuell Kumite Pojkar Barn 09 - Startlista
Individuell Kumite Pojkar Barn 10 - Startlista
Individuell Kumite Pojkar Barn 11 - Startlista
Individuell Kumite Pojkar Barn 12 - Startlista
Individuell Kumite Pojkar Barn 13 - Startlista
Individuell Kumite Herrar Kadett 14-15 +70 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Kadett 14-15 -52 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Kadett 14-15 -57 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Kadett 14-15 -63 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Kadett 14-15 -70 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Junior 16-17 +76 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Junior 16-17 -55 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Junior 16-17 -61 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Junior 16-17 -68 kg Startlista
Individuell Kumite Herrar Junior 16-17 -76 kg Startlista
Lag Kata Flaggor Flickor Barn 10-13 - Startlista
Lag Kata Flaggor Pojkar Barn 10-13 - Startlista
Lag Kata Flaggor Mix Barn 10-13 - Startlista
Lag Kumite Flickor Barn 11 - Startlista
Lag Kumite Flickor Barn 12 - Startlista
Lag Kumite Flickor Barn 13 - Startlista
Lag Kumite Pojkar Barn 11 - Startlista
Lag Kumite Pojkar Barn 12 - Startlista
Lag Kumite Pojkar Barn 13 - Startlista
v3.3.3 - ©2014 zongordon